Bij een introductie geweldloze communicatie training verzoek ik cursisten meestal om níet strikt volgens het model te communiceren, maar om zo snel mogelijk je eigen bewoordingen te gebruiken. Om de kloof tussen cursus en praktijk zo veel mogelijk te dichten, gaan we oefenen in natuurlijke taal. Je vindt je eigen taalgebruik vanuit geweldloze communicatie, met jouw voorkeur en toegespist op de personen waar jij het meest mee te maken hebt.
“
Ik ben erg tevreden over de wijze waarop het materiaal gepresenteerd werd. Het delen van eigen ervaringen van de trainer en het zichtbaar doorlopen van het schema was erg praktisch en waardevol voor mij. Ik heb me vrijwel de hele tijd comfortabel en verbonden gevoeld.Moniek (lees meer feedback)
Sinds Niels Gorisse geweldloos communiceren ontdekte, heeft hij de ambitie om met geweldloze communicatie bij te dragen aan anderen. Als internationaal gecertificeerd geweldloze communicatie trainer geeft hij een divers aanbod aan trainingen. In nagenoeg alle feedback van cursisten staat dat er tijdens de training veel openheid en veiligheid was om te leren en te delen wat er werkelijk speelt.
“
Het was een heel prettige dag. Mogelijk de combinatie van personen, en de wisselwerking met Niels die óók persoonlijke dingen deelde. Dat is juist sterk.Saskia (lees meer feedback)
Vervolgtrainingen zijn op weekenddagen tussen 10:00-12:30 en 14:00-16:30. Dankzij de verbindende sfeer, luchtigheid en oprechtheid van de trainer, en door de diversiteit van de dag (je gaat steeds uiteen in kleinere groepjes!), en natuurlijk de interessante stof, zul je merken dat je níet moe wordt, ondanks dat dit veelal online is. Je zit ook niet heel de tijd klassikaal in dezelfde groep, maar we wisselen geregeld af tussen klassikaal (waarbij ik vrij weinig zend en we veel in gesprek zijn) en in kleine groepjes van 2 a 3 mensen. Voorheen waren onze online trainigen zelfs veel langer, alleen we hebben de themadagen maar ingekort omdat helaas niemand vantevoren gelooft dat bij ons online trainingen niet vermoeiend zijn.
Omdat de online trainingen zo ontzettend goed bevallen voor cursisten, zijn we sinds 2023 helemaal gestopt om op locatie vervolgtrainingen te geven. Jarenlang kwamen namelijk cursisten op de geplande datums op locatie tóch niet naar de locatie, omdat het online hardstikke prima beviel. Vaak zat dan iedereen alsnog thuis en ik met 0 of 1 cursist in de afgehuurde ruimte. Zonde dus. Geweldloze Communicatie is écht heel erg fantastisch in een online les te volgen, en dus wegens dat grote success houden we het daarbij. Je hoeft dit niet te geloven; vrijwel geen enkele cursist gelooft dit vooraf.
Je ontvang pas 1 a 2 uur vantevoren de zoomlink en de link naar de leeromgeving, mail ons dus niet met de mededeling dat je de zoomlink nog niet hebt ontvangen.
Vervolgcursussen kun je alleen volgen als je ooit een introductie gevolgd hebt. Er zijn geen specifieke vooropleidings eisen, en er is geen verdere zelfstudie vereist.